środa, 12 stycznia 2011

"Witches of East End" - disaster...

Z ogromnym żalem (popędzanym przez irytację, ale mniejsza o to) informuję Was, moi drodzy czytelnicy "Błękitnokrwistych", że książka "Witches of East End" nie ukaże się nakładem Jaguara. Trudno, cóż mogę rzec? Nie pytajcie, dlaczego, smutny ten fakt trzeba zaakceptować :( Będę się dalej nakręcać na inne historie...

Książkę wyda wydawnictwo z Krakowa, tak więc nie będę mogła Was informować o pracach, okładkach, projektach, reklamach, konkursach i tak dalej. Mogę jedynie umierać z ciekawości, jak książka zostanie wydana, czy będzie się bardzo różnić stylistycznie od serii "Błękitnokrwiści" i kto ją będzie, u licha, tłumaczył. No i jak sobie poradzi.

Eeeeech, szkoda. Trudno. Nie mam w każdym razie zamiaru krytykować kogokolwiek, czy bojkotować innego wydania, bo to byłoby niezgodne z zasadami fair play, prawda? Jeśli tylko dowiem się, na kiedy zapowiadana jest premiera, podzielę się oczywiście tą informacją.

Tu jest oryginalna okładka:Ciekawi mnie, czy dostaniemy więcej przepisów na omlety ;-) Hmmm, mam książkę w pliku, mogę w sumie sprawdzić ;-)

Tak czy inaczej, seria "The Ashleys", którą proponowaliście nazwać "Wredne panny", nazywać się będzie "Klika z San Francisco" i premierę dwóch pierwszych tomów przewidujemy na marzec. "Wredne panny" szlag trafił, bo nie mogliśmy dać tak pejoratywnego tytułu, choć szkoda. Pasowałby znakomicie, panny zaiste są wredne.

Okładka wygląda tak:Z innych spraw - nie podobała się Wam babka na okładce "Córek księżyca", to będziemy szukać dalej :) W końcu książka ma się podobać, nie?

13 komentarzy:

 1. Szkoda, że inne wydawnictwo wyda, kolejną książkę Melissy... :-( Liczę, że będzie dobrze zrobiona :D.
  Co do okładki, to średnio mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mi się podobają obie okładki, ale będę szczera i napiszę, że tak czy inaczej bym nie przeczytała "Witches of East End", a na "The Ashleys" bardzo się cieszę i czekam niecierpliwie! Mam tylko pytanie, czy te dwa pierwsze tomy będą w jednej książce?
  I dobrze, że szukacie innej dziewczyny na okładkę "Córek księżyca". Jestem też ciekawa jak wybieracie osoby pozujące na okładki książek. Organizujecie jakieś casting?

  OdpowiedzUsuń
 3. zgadzam się z koleżanką wyżej :) ciesze się, że znajdziecie inna dziewczynę na okładkę "Córek księżyca". Mam nadzieję, że znajdziecie odpowiednią :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Nope, wydajemy Klikę osobno :-) Nie upychamy. Ech.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przedsprzedaż w empiku już jest [http://www.empik.com/zblakany-aniol-blekitnokrwisci-krwawe-walentynki-de-la-cruz-melissa,prod59617046,ksiazka-p]!
  ~Lilith

  OdpowiedzUsuń
 6. Okładka The Ashleys z lekka kiczem powiewa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Panienka zdecydowanie powinna zostać zmieniona.

  OdpowiedzUsuń
 8. A jakie wydawnictwo z Krakowa wyda "Witches of East End"??? Pytam z ciekawości... ;)
  Co do okładki "The Ashleys" to średnio mi się podoba.

  OdpowiedzUsuń
 9. Właśnie, jakie wydawnictwo z Krakowa, bo tak się składa że mieszkam w pobliżu, więc może bym coś poszperała?? A okładka "Czarownic..." bardzo mi się podoba.:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ale "Klika" jest właśnie w takim morderczym ironiczno-kiczowatym stylu :-) Obśmiałam się jak norka, czytając to :) Najlepszy jest tekst o tym, że mord na "przyjaciółce" to dla niektórych zarówno najlepszy, jak i najgorszy dzień w życiu. Nie wiem, które wydawnictwo wyda "Wiedźmy". Obstawiam Otwarte, od "Szeptem". Co do "Córek księżyca", to stylistyka okładki pewnie zostanie, tylko pokombinujemy ze zdjęciami.

  OdpowiedzUsuń
 11. Omójboże nieeeeee ;(!
  Ale jakim cudem inne wydawnictwo wyda następną część Błękitnokrwistych?!
  Omójboże!
  Chyba zbyt pochopna decyzja , ale nie kupię tej książki... Pewnie układ graficzny będzie zupełnie inny , który nie będzie się komponował z poprzednimi częściami. Ale zobaczymy co będzie.
  Bardzo się cieszę , że zmienicie dziewczyne z Córek księżyca.
  Może da się jeszcze odkręcić z następną częścią?

  OdpowiedzUsuń
 12. Jessica, chyba źle zrozumiałaś. To nie BK wyda inne wydawnictwo tylko "Witches of East End", więc nie martw się tak ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. co do okładki "Ashley`s" to mi się nie podoba... jest taka strasznie prosta i bez charakteru, ja rozumiem, że książka nie jest w stylu Błękitnokrwistych ale okładkę może chyba mieć fajną? ;P

  OdpowiedzUsuń