wtorek, 6 kwietnia 2010

Zmiana daty premiery "Maskarady"

Nie będziecie zachwyceni… Trochę przesunie się data premiery drugiego tomu „Błękitnokrwistych”, czyli „Maskarady”. Książka ukaże się 19 maja, czyli dwa tygodnie później, niż wcześniej zapowiadałam. Powinnam się chyba wytłumaczyć… Po pierwsze, chcielibyśmy, żeby wszystko w książce wyglądało tak, jak powinno. Może się wydawać, ze kilka dni wielkiej różnicy nie robi, ale, wierzcie mi, gdy przychodzi do redakcji i korekty, nawet godzina ma znaczenie. No i są jeszcze tak zwane „względy marketingowe” – doświadczenie mówi nam, że lepiej będzie wypuścić „Maskaradę” nieco później. Szczegóły są objęte tajemnicą handlową, nie mogę więc wyjaśnić wszystkiego po kolei, choć bardzo, bardzo bym chciała. Cóż, ja też mam związane ręce.

Na pocieszenie – jeszcze w tym tygodniu ruszy blogowy konkurs! Wiem, ze obiecuję go od niepamiętnych czasów, ale wreszcie wychodzę trochę na prostą i mogę się nim zająć :) Niech no tylko skończę trawić te wszystkie mazurki. Swoją drogą, strasznie zazdroszczę "Błękitnokrwistym", że mogą jeść i nie tyją - po kilku dniach biesiadowania w rodzinnym gronie mam wrażenie, że nie zmieszczę się w letnie spodnie!

Po wpisach na blogach wnoszę, że podoba się Wam wygląd książki – w „Maskaradzie” zmieni się obrazek na dole, mamy już nowy, utrzymany w klimacie tego tomu. Zresztą, i tak jego kawałek widnieje na górze strony.

Jutro zniknie dekoracja w Złotych Tarasach, więc jeśli ktoś z Warszawy chciałby ją zobaczyć, dziś ma ostatnią szansę. Nie wiem, kto zasadził się na empikową witrynę, wiem, że ja mam wielką ochotę poszaleć z "Maskaradą"! Czy się uda... To już zależy od siły przebicia naszego kolegi. Ale kolega jest cudotwórcą, więc jestem dobrej myśli.

3 komentarze:

  1. czy w tym roku pojawi sie moze 3 tom? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Pojawi się, pojawi :) Właściwie to planujemy wydać do końca roku cztery :)

    OdpowiedzUsuń