poniedziałek, 12 kwietnia 2010

Prośba o zrozumienie

Kochani :( Wiem, że obiecywałam Wam wszystkim wspaniały konkurs jeszcze przed weekendem, ale najpierw pojawiła się pewna nieprzyjemna historia, która popsuła nam szyki, później zaś... Sami wiecie. Niestety, wszyscy jesteśmy trochę przygnieceni rzeczywistością i pomyślałam, że może jednak konkurs, który chciałam zainicjować w niedzielę, przesunę o tydzień. W tym tygodniu atmosfera zdecydowanie nie sprzyja beztroskiej zabawie i myślę, nie wiem, czy się ze mną zgodzicie, że powinniśmy to uszanować.

Bardzo wiele portali internetowych zawiesiło na jakiś czas większe akcje, po to właśnie, by w jakiś sposób zaznaczyć swoją wirtualną obecność i, choćby w ten prosty sposób, okazać zrozumienie i szacunek tym, których najbardziej dotknęła sobotnia tragedia.

Blog o wampirach nie jest właściwym miejscem, by pisać o żałobie, służy bowiem, nie ukrywajmy, promocji książki i dostarczaniu Wam różnych informacji. Kolejne notki pojawią się jeszcze w tym tygodniu, ale z zabawą poczekajmy, aż minie największy szok.

Myślę, że mogę liczyć na Wasze zrozumienie, prawda?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz