wtorek, 25 maja 2010

Garść drobiazgów :)

Miło mi poinformować, że w tym tygodniu wyślę wreszcie nagrody konkursowe z pierwszego etapu ;-) Musiałam cierpliwie poczekać, aż wizytówki przyjdą z drukarni. Wyglądają, a mojej opinii, nieźle :)

Akcje związane z "Maskaradą" powoli się rozkręcają, już niedługo pojawią się konkursy - jeden zresztą już trwa, na zaprzyjaźniony portalu SuperPani. Szczegóły znajdziecie tutaj

Jeśli ktoś jest z Warszawy, w metrze wiszą billboardy z "Maskaradą" :) Tylko w metrze, bo ta forma reklamowa jest potwornie droga :( No, gdyby ktoś chciał zobaczyć, to zapraszam - są między innymi na stacjach Wierzbno, Racławicka, Świętokrzyska... Wyglądają tak:A w Empikach stoją makiety :)

I mam jeszcze niespodziankę - mamy drobny problem z okładką do czwartego tomu, który będzie nosił wymowny tytuł "Dziedzictwo" :) Wojtek, nasz grafik, zrobił dwie i... obydwie nam się podobają ;-) Więc za jakiś czas opublikuję obydwie na blogu i zrobię ankietę - to Wy wybierzecie tę jedyną właściwą okładkę "Dziedzictwa".

A ponieważ Wojtek nas podczytuje, dodam jeszcze jedną informację - niedługo ma się pojawić jakaś wampiryczna tapeta. Prawda, Wojtku? :>

9 komentarzy:

 1. A wiadomo już coś na temat tłumaczenia The Van Alen Legacy?

  OdpowiedzUsuń
 2. A wiadomo, zbliża się do szczęśliwego końca i mamy zamiar wydać tę książkę na przełomie września i października :) Na osłodę początku roku szkolnego ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zaprawdę powiadam wam, tapeta się szykuje ;D W przyszłym tygodniu, tak coś czuję,że będzie :) Pozdrawiam !

  ~Wojtek

  OdpowiedzUsuń
 4. Dopiero co przeczytałam pierwszy tom, posiadający "wyjątkowo nietypowe" (jak dla mnie) zakończenie, a tu już przyjdzie zabierać się za następny. :) Nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 5. A gdyby tak zrobić podwójną okładkę? Jedna na przodzie druga z tyłu? Albo zrobić dwie wersje książki, i każdy wybiera którą chce? :) Chociaż lepiej nie, bo będę musiała kupić obie, a mój budżet tego nie wytrzyma :( Na pewno coś wymyślicie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Albo dać obie okładki, ale tak, że jedną normalnie z przodu a drugą na odwrocie czyli od środka książki ? :):)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kurcze Mi bardzo podobają się te książki i mam nadzieje że będzie ich jeszcze dużo tomów /. A tak w ogóle to ile będzie jeszcze tomów i pod jakimi nazwami ? ...

  OdpowiedzUsuń
 8. Książki są rewelacyjne. Czekam już na Dziedzictwo i doczekać się nie mogę... Jak to wszytsko się ułoży ...

  OdpowiedzUsuń