środa, 19 maja 2010

Objawienie już w czerwcu :)

Miło mi poinformować, ot tak, że postanowiliśmy trochę przyspieszyć z błękitnokrwistymi i trzeci tom - "Objawienie" ukaże się jeszcze w czerwcu. Tfu, tfu, oby nic się nie zmieniło :)

O czym jest "Objawienie"?

Nic nie jest takie, jak wydaje się na pierwszy rzut oka… Schuyler Van Alen jest błękitnokrwistą. Albo w jej żyłach płynie krew Lucyfera. Więzi łączącej Jacka i Mimi, dwa anioły zagłady, nie da się rozerwać. Ale, być może, ktoś będzie w stanie to zrobić… Uwikłana w niebezpieczny romans z Jackiem, Schuyler cierpi męki, mieszkając pod jednym dachem z mężczyzną, który nie jest jej przeznaczony i kobietą, która z całego serca jej nienawidzi – i która zrobi wszystko, by pozbyć się rywalki. Zakochana w Dylanie Bliss za wszelką cenę stara się kryć oskarżonego o morderstwa chłopaka. Ale czy ona sama jest świadoma własnych intencji?

Piekło nigdy jeszcze nie znalazło się tak blisko ziemi… Ten, który kiedyś stał na czele zastępów Pana, szykuje swój wielki powrót. Lucyfer, Gwiazda Zaranna, Władca Marionetek. Kto z błękitnokrwistych jest tylko bezwolną lalką w wojennym teatrze?

Klucz do otchłani znajduje się w Corcovado, w Rio de Janeiro. To tam zbiera się konklawe, by w cieniu posągu Zbawiciela debatować o przyszłości rasy. I tam dojdzie do największej zdrady w historii błękitnokrwistych – aktu niewyobrażalnego okrucieństwa, który na nowo zdefiniuje siły biorące udział w trwającym od zarania dziejów konflikcie.


Premierę przewidujemy dokładnie na 16 czerwca :)

Są już pierwsze recenzje "Maskarady", ale o tym później. Później również druga część naszego wampirycznego konkursu!
Przepraszam za to "później", ale mam tylko dwie ręce i jedną głowę, a doba nie chce mieć więcej niż 24 godziny :(

8 komentarzy:

 1. Oooo, to razem z Oblężeniem Macindaw będzie można zdobyć ^^

  OdpowiedzUsuń
 2. Dopiero przeczytałam Maskaradę a już odliczam dni do Objawienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Własnie czytam Maskaradę , jestem przy 28 rozdziale i bardzo szybko mi się ją czyta : ))
  Książka świetna, bardzo wciąga :D:D
  Pozdrawiam, Magda.

  OdpowiedzUsuń
 4. Już nie mogę się doczekać. Właśnie czytam to po angielsku, ale jednak trochę opornie mi idzie, bo się straszny leniwiec ze mnie zrobił :) Okładka jak zwykle cudowna. Te polskie podobają mi się chyba najbardziej ze wszystkich, jakie widziałam. Cieszę się, że w marcu jednak kupiłam Błękitnokrwistych, a nie inną książkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Strasznie się cieszę :) Sama przeczytałam "Revelations" po angielsku, a w kolejce czeka na mnie "Van Alen Legacy", tylko ciągle mam coś do zrobienia ;-)
  I mnie, nieskromnie powiem, też podobają się okładki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. swietna ksiazka!!! maskarade przeczytalam w jeden dzien i juz odliczam dni do objawienie... mam nadzieje ze bedzie tak wciagajaca i ogolnie fajna jak maskarada!!! oby premiera byla 16 czerwca a nie pozniej!!!!! :)
  pozdrawiam ;p

  OdpowiedzUsuń
 7. mnie osobiście irytuje wątek jack&schuyler, miałam nadzieje, na rozwinięcie wątku oliver&schuyler, no ale nigdy nic nie wiadomo, a kolejny tom przeczytam z przyjemności, jak dwa poprzednie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Hmm... muszę powiedzieć, że w Maskaradzie, przed ujawnieniem, dało się przewidzieć (trafnie) parę wątków... np. druga córka Allegry. W tym momencie byłem pewien, że to Bliss.
  Ale czekam, czekam na Objawienie i nadchodzące Dziedzictwo. Mam również nadzieję, że seria będzie miała więcej wątków związanych z magią... szczególnie z wampirzymi mocami.

  ~D.

  OdpowiedzUsuń