poniedziałek, 10 maja 2010

Konkurs - wyniki!

Po burzliwej dyskusji dotyczącej wyłonienia najbardziej wampirycznych z wampirycznych zgłoszeń, udało nam się (w atmosferze nadciągającej awantury) wybrać zwycięzców. Nim jednak przedstawię Państwu nowych wampirzych celebrytów, chciałabym podziękować wszystkim, którzy znaleźli chwilę na nadesłanie zgłoszenia! Obiecuję, że to nie ostatni konkurs z „Błękitnokrwistymi” i następnym razem będzie, cóż, łatwiej? ;-)

A oto werdykt:

Rada w składzie Tajemniczych Właścicielek Wydawnictwa oraz Równie Tajemniczego Pracownika Działu Promocji i Nie Mniej Tajemniczej Działaczki Sieci Dystrybutorów Literatury Nie Tylko Wampirycznej wybrała następujących przedstawicieli błękitnokrwistych:

Ciannę Zitellę von DeVill(za ujmujący brak kompleksów, bezczelność w chwaleniu się własnymi przymiotami, piękne, kobiece kształty oraz znany przedstawicielom Rady APETYT, głównie apetyt na więcej)

Vampirellę z domu Dracula(za kontynuowanie pięknych, bliskich nam wszystkich tradycji siedmiogrodzkich wąpierzy, słabość do czubków drzew oraz ideę kolacji przy świecach, zakładającej to, że współbiesiadnik będzie czynnym uczestnikiem posiłku, a nie daniem głównym)

Bezimienną


(za właściwy, widoczny na fotografii, stosunek do paparazzich, talent poetycki oraz stosunek do potencjalnych dawców krwi – humanitarny z lekkim odcieniem erotycznym)

Doktor V


(za aspirynę, syrop na kaszel oraz wizyty domowe, a także za umiejętność znakomitego połączenia wzgardy oraz miłosierdzia; krótko mówiąc: przedstawicielom służby zdrowia się nie odmawia, zwłaszcza, gdy mają w dłoni skalpel albo strzykawkę)

Zane James Langford(nie za to, ze jest jedynym facetem, a my nie mamy ochoty na powtórkę z Seksmisji, ale za absolutny brak samokrytycyzmu połączony z porażającym samozachwytem przejawiającym się poprzez ulubione hobby Zane’a – pławienie się w blasku fleszy!)

Wszystkim nowym wampirom gratulujemy!
Z Wielką Piątką będę się kontaktować mailowo celem ustalenia szczegółów wysyłki nagród… A poza tym, już niedługo, wszyscy bywalcy bloga będą mogli wziąć udział w wyborach… Ale o tym później! W każdym razie znowu będzie można coś wygrać ;-)

5 komentarzy:

 1. dacie mi numer tego chłopaka ? ; ))
  p r z y c i ą g a a < 3
  haha ; ***

  anonimova.

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę problemów z interpunkcją i składnią mają współczesne wampiry:)

  OdpowiedzUsuń
 3. E tam. Pomysł się liczy! :D Gratulacje dla wszystkich ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Szkoda, że nie publikują napisanych tekstów, a jedynie avatary. W drugim etapie musi być więc także opis, inaczej będzie ocenianie tylko na podstawie zdjęcia:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zanim uruchominy drugą część konkursu, powstanie podstrona ;-) I tam wszystko powinno się zmieścić :)

  OdpowiedzUsuń