wtorek, 14 grudnia 2010

Zbłąkany anioł :)

Ha! Mam dla Was fragment "Zbłąkanego anioła", znajdziecie go tutaj

Inna sprawa, że styczniowa premiera książki stoi pod znakiem zapytania - niestety od tego roku na książki zostanie wprowadzony VAT, więc generalnie jest straszny bałagan i może się okazać, że wiele tytułów, które miały wyjść w styczniu, przesunie się na luty :( Wcale mi się to nie podoba, bo sama czekam na kilka książek. No nic, trzymam rękę na pulsie i jak tylko będę znała konkrety, dam znać.

A ankietę zrobimy, pewnie :)

16 komentarzy:

 1. Wiecie z tym VAT-em to już przesadzają, nie?
  Ja się książki już nie mogę doczekać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiecie może czy nakręcą filmy na podstawie książek błękitnokrwistych ? Sorry , że tak was męczę ale jestem bardzo ciekawa i mam nadzieję, że nie macie mnie dość :D
  fanka błękitnokrwistych. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ludzie i tak nie czytają, jak książki będą jeszcze droższe (a już są strasznie drogie) to w ogóle przestaną...
  Gratuluję autorowi pomysłu. Geniusz...
  Mam nadzieję, że przynajmniej VAT nie będzie zbyt wielki...

  OdpowiedzUsuń
 4. W sprawie przesunięcia premiery książki: NIEEEEEEEEEEEEEE!:) W sprawie fragmentu książki, to jest ten który był w "Kluczach...", a więcej fragmentów można też już ściągnąć. Co do filmu,to czytałam na stronie Melissy, że na razie nie planuje. Szkoda:(

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja tam tylko żałuję, że "Zbłąkany anioł" będzie dopiero w lutym... Ale będę czekać niecierpliwie:)

  OdpowiedzUsuń
 6. No cóż, jakoś przeżyję do lutego i tak pewnie bym wcześniej nie zaczęła czytaj "Zbłąkanego anioła" jak właśnie w lutym, bo mam kilka książek w kolejce (z biblioteki, więc trzeba szybko czytać ;)).
  Szkoda, że nie będzie filmu. Swoją drogą to nie wiem czemu, raczej byłby opłacalny. Może lepiej nakręcić serial skoro jest tyle części...
  Fragment rzeczywiście był w "Kluczach do Repozytorium".
  Ankieta - super! Dzięki ;*

  do Patki:
  Ci, którzy nie czytają, nie zaczną nagle czytać, a ci, którzy czytają, nie przestaną czytać tylko dlaczego, że cena wzrośnie chodź by o 5zł. Przynajmniej takie jest moje zdanie, ja bym nie przestała czytać :)


  Ale się rozpisałam xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystko super, ale z tym VATem to przegięcie jest. Książki i tak są drogie!!! No ale co my szaraczki możemy? Nic! Oby "Zbłąkany Anioł" był jednak jak najszybciej. Czekam z niecierpliwością :)
  A i pozdro dla fanów Błękitnokrwistch :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Patka, pewnie masz i rację z tymi którzy nie czytają ale na książkach kupowanych 5zł to różnica, i to nawet spora.
  mając kilka książek do kupienia z jakiejś trzeba będzie zrezygnować z powodu wyższej ceny, a przez to że ludzie publikują całe książki w necie ich cena jest dość wysoka.
  mangi są tańsze, ale cieńsze. więc też odpada taki zamiennik.

  OdpowiedzUsuń
 9. * nie Patka, tylko Konisiara
  przepraszam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. ja mam nadzieje, że niedługo będzie można kupić wszystkie części na raz, bo wtedy o wiele taniej wychodzi.

  A co do tego 'mądrego' pomysłu z VAT-em to ich chyba za przeproszeniem pogieło. Już nie mają czego ceny podwyższać tylko książek?

  no i zgadzam sie z Anonimem. Jeśli podniosą ceny książek to ich sprzedaż napewno na tym ucierpi .. ;/

  OdpowiedzUsuń
 11. to pewne. ja jeszcze jakoś wiążę koniec z końcem kombinując skąd mogę kasę na książki a i tak będę miała za mało na połowę z już wydanych nie mówiąc o czarnym pryzmacie, zbłąkańcu i walentynkach... ale z żadnej nie zamierzam rezygnować.
  pomysł z VAT-em po prostu poroniony i, jak pisałam wyżej 5zł to różnica. co ja gadam, głupia złotówka to już różnica. szczególnie że tej złotówki w sklepie nie odpuszczą:|
  ~ironicperson

  OdpowiedzUsuń
 12. A czy Zbłąkany anioł to ostatnia część tej "sagi"?
  Byłabym wdzięczna za odpwiedż ;-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja czytałam na jakiejś stronie że to jest kolejna a nie ostatnia część ale nic nie obiecuję...

  OdpowiedzUsuń
 14. Moim marzeniem jest nakręcić film na podstawie tych książek jeśli nikt mnie nie ubiegnie i oddam dosłownie wszystko za choćby jaką kolwiek pomoc... Napisałam już kilka piosenek i myślę że kiedyś mi się uda spełnić to marzenie. Kocham te książki a wy : CZY WY JE KOCHACIE, CZY TO TYLKO CHWILOWA FASCYNACJA WYDARZENIAMI? Uprzejmie proszę o odpowiedź... A co do piosenek to ich teksty wkrótce opublikuje na tej stronie...Prosze nie spodziewać się czegoś wesołego to są raczej nastorjowe i smutne songi przy których strasznie aż wstyd powiedzieć że po prostu się popłakałam...

  OdpowiedzUsuń
 15. Dwa ostatnie kommenty z 25 stycznia pisała ta sama osoba to te z odpowiedzią co do książek i ten o wielkim marzeniu

  OdpowiedzUsuń
 16. chciałabym się zapytać bo najpierw myślałam że "Klucze do repozytorium" to jest 5 część ale nie wiem bo na innej stronie jest napisane że to jest tylko jakiś dodatek do serii, a "zbłąkany anioł" to 5 . jakby ktoś mógł mi odpowiedzieć czy to jest 6 czy 5 w końcu????

  OdpowiedzUsuń