niedziela, 7 lutego 2010

Poznajcie Schuyler van Alen! Kilka słów o głównej bohaterce

Schuyler Van Alen, drobna, kruczowłosa piętnastolatka o intensywnie niebieskich oczach podkreślonych ciemnym cieniem do powiek..
Poznajemy ją, w gdy czeka ze swoim przyjacielem Oliverem w kolejce do Klubu The Bank sąsiadującego z Block 122, miejscem wyznaczającym styl życia nowej generacji.

Schuyler uwielbia nosić długie, czarne swetry. Zawsze wygląda, jakby tonęła w tkaninach. Nosi cygańskie spódnice do samej ziemi oraz ulubione tenisówki Jacka Purcella.
Ciemne, faliste włosy upina do tyłu ozdobioną koralikami szarfą, znalezioną w szafie babki.
Schuyler jest niesamowicie piękną osóbką. Słodka twarz, lekko zadarty nos, delikatna mleczna skóra, to wszystko sprawia, że przypomina prześliczną lalkę w stroju czarownicy.

Rówieśnicy z elitarnego liceum w Duchense do którego uczęszcza Schuyler, uważają że ubiera się jak menelka.;) Wrodzona nieśmiałość i zamknięcie w sobie, nie pomagają ponieważ w rezultacie jest niesłusznie uznawana za zarozumiałą.

...a Schuyler po prostu nie bawią wycieczki po modnych butikach Manhattanu, pokazach mody i snobistycznych klubach nocnych.

Udaje jej się trzymać z dala od bogatego i obrzydliwie zepsutego otoczenia..do momentu gdy w tajemniczych okolicznościach ginie jedna z uczennic liceum, w którym uczy się Nasza bohaterka...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz